Zabezpieczenia

Systemy alarmowe od Satel

  • centrale alarmowe
  • sygnalizatory
  • czujki
  • stacje monitorujące
  • sterowniki radiowe
  • dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe

Zarówno sprzęt, jak i jego oprogramowanie oparte są na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, w całości opracowanych przez wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynierską działu badawczo-rozwojowego. Stałe inwestycje w nowe technologie zapewniły firmie Satel wiodącą pozycję na rynku, a umiejętność trafnego rozpoznania i zaspokojenia potrzeb rynku owocuje rozwojem myśli technicznej oraz podniesieniem standardu życia użytkowników naszych produktów.

logo_satel.jpg

Kontrola dostępu od Roger

Oferta od firmy Roger obejmuje: zamki szyfrowe, sieciowy system kontroli dostępu RACS 4, skalowalny system kontroli dostępu z elementami automatyki budynkowej i systemów alarmowych - RACS 5.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferowane produkty prezentują wysoki poziom funkcjonalności oraz stylistyki przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu niezawodności. Do produkcji urządzeń stosowane są wyłącznie komponenty pochodzące od renomowanych dostawców, a w firmie prowadzone jest stałe kształcenie pracowników oraz udoskonalanie procesu produkcji.

roger.png

Produkty sygnalizacji przeciwpożarowej

Oferujemy produkty Fulleon Eaton, które są stosowane w systemach na całym świecie, w różnych środowiskach, w tym w branży przeciwpożarowej, morskiej oraz w przemyśle:

  • Dźwiękowe i wizualne urządzenia sygnalizacyjne
  • Ręczne ostrzegacze pożarowe

ppoz_3.jpg

 

Oprawy oświetlenia awaryjnego

Oprawy i moduły z zasilaniem indywidualnym służą do podświetlania znaków kierunku ewakuacji jak i do oświetlenia awaryjnego powierzchni otwartych i dróg ewakuacyjnych.

Oferujemy wiele ciekawych wzorów do wszystkich typów pomieszczeń. W naszej ofercie są oprawy w standardowym oraz z podwyższonym stopniem szczelność IP 65. Wykonane z najlepszych materiałów i w oparciu o najnowsze trendy wzornicze oprawy znajdują zastosowanie w halach produkcyjnych i magazynowych jak i w ekskluzywnych wnętrzach hoteli czy sklepów.

Napisz do nas