O firmie

Bargo Sp. z o.o. powstała  30.12.1990 roku a rozpoczęła działalność 31.01 1991. Od tego czasu nieprzerwanie działamy na rynku. Obecnie sprzedaż odbywa się w 9 oddziałach zlokalizowanych wokół Warszawy oraz w Skierniewicach i Ostrołęce.

Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów elektrotechnicznych, kabli i przewodów, automatyki przemysłowej, elektronarzędzi  oraz osprzętu i automatyki mieszkaniowej. Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka i jest stale wzbogacana o nowy asortyment. Dzięki wieloletniej dobrej współpracy z producentami oferujemy naszym klientom szeroką gamę wysokiej jakości  produktów w bardzo dobrych cenach.

Od 2017 roku firma  Grodno S.A. jest właścicielem 100% udziałów Bargo sp. z o.o. Dzięki temu korzystamy z zasobów nowoczesnego centrum dystrybucyjnego co pozwala poszerzyć asortyment o ofertę nowych producentów oraz daje dostęp do nowych segmentów jak klimatyzacja i wentylacja czy fotowoltaika.

Nasza wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży zapewnia fachową obsługę, pełne doradztwo techniczne oraz wsparcie inżynierów. Oferujemy również transport zakupionych towarów. Liczne szkolenia odbywające się w naszej firmie stale podnoszą kwalifikacje pracowników. Organizujemy również szkolenia techniczne dla klientów.

Napisz do nas