O firmie

Bargo Sp. z o.o. powstała w 1990 roku a działalność rozpoczęła rok później. Od tego czasu nieprzerwanie działamy na rynku. Obecnie sprzedaż odbywa się w 9 oddziałach zlokalizowanych wokół Warszawy oraz w Skierniewicach i Ostrołęce.

Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów elektrotechnicznych, kabli, przewodów, automatyki przemysłowej, elektronarzędzi oraz osprzętu i automatyki mieszkaniowej. W naszej ofercie posiadamy też szeroki zakres rozwiązań z działu PV (fotowoltaika). Stale wzbogacamy ofertę naszej firmy o nowy asortyment. Dzięki wieloletniej dobrej współpracy z producentami oferujemy naszym Klientom szeroką gamę produktów wysokiej jakości w bardzo dobrych cenach.

Nasza wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w branży zapewnia fachową obsługę, pełne doradztwo techniczne oraz wsparcie inżynierów. Oferujemy również transport zakupionych towarów. Liczne szkolenia odbywające się w naszej firmie stale podnoszą kwalifikacje pracowników. Organizujemy też szkolenia techniczne dla klientów.

Napisz do nas