Postępowanie z koronawirusem

Szanowni Klienci!

Zależy nam, aby działać odpowiedzialnie, w trosce o Państwa zdrowie i naszych pracowników. Jednocześnie chcemy dostarczać produkty, których potrzebujecie w swoich domach, firmach oraz innych obiektach.

Pragniemy zapewnić, że mimo panującej sytuacji, zamówienia realizujemy planowo. Wszystkie punkty sprzedaży pozostawiamy tym samym otwarte.

Aby ograniczyć ruch w sklepach, przypominamy, że zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo. Nasi pracownicy są w pełni dostępni i chętnie doradzą w wyborze produktów.

Wszystkim tym, którzy zdecydują się odwiedzić nas osobiście, przypominamy o przestrzeganiu zasad wydanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Prosimy o zachowanie odstępu 1,5m oraz namawiamy do płacenia kartami zbliżeniowymi. We wszystkich punktach sprzedaży mamy też dostępne płyny do dezynfekcji rąk, z których mogą Państwo korzystać.

Zamówienia można także realizować „z domu”, korzystając z naszych sklepów internetowych podanych poniżej. Zapewniamy szeroki wybór produktów i szybką realizację.

Dla biznesu:

https://b2b.bargo.pl/

Dla Klientów indywidualnych:

https://marketelektryczny.pl/
https://elektromag.pl/

 

W tym trudnym czasie, życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości. Wierzymy, że tymczasowa sytuacja panująca na świecie, da nam jeszcze większą siłę do działań. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą i wsparciem.

 

Z wyrazami szacunku,

Prezes Bargo Sp. z o.o.

Andrzej Jurczak

 

Napisz do nas